Tekanna gräddkanna silver

Tekanna gräddkanna silver
Tekanna gräddkanna silver
Tekanna gräddkanna silver
Tekanna gräddkanna silver
Tekanna gräddkanna silver
Tekanna gräddkanna silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEKANNA, sterlingsilver, Marin&Webb, London 1908, svärtat handtag och lockknopp, höjd 13 cm, vikt ca 275 g, GRÄDDKANNA, silver, Stockholm 1859, höjd 11, vikt ca 124 g

Bucklor, slitage

455372

2017-04-15