Pierre Olofsson Konkret

Pierre Olofsson Konkret
Pierre Olofsson Konkret
Pierre Olofsson Konkret
Pierre Olofsson Konkret
Pierre Olofsson Konkret
Pierre Olofsson Konkret

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): "Gryning", signerad Olofsson. Gouache, tusch och vaxfärger på papper, bildyta ca 25x23cm,
Proveniens: Galerie Bleue, Stockholm

455389

2017-04-29