Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OLLE PIRA, hyllsystem "Pira", String Design, bestående av 5 gavlari stål, 2 skåpsdelar med skjutdörrar, vitrindel, samt 7+3+2 hyllplan i teak, gavlarnas höjd 226 cm
slitage repor
455393
2017-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här