Hyllsystem Pira

Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLLE PIRA, hyllsystem "Pira", String Design, bestående av 5 gavlari stål, 2 skåpsdelar med skjutdörrar, vitrindel, samt 7+3+2 hyllplan i teak, gavlarnas höjd 226 cm

slitage repor

455393

2017-04-15