Docka Dolly

Docka Dolly
Docka Dolly
Docka Dolly
Docka Dolly
Docka Dolly
Docka Dolly
Docka Dolly
Docka Dolly
Docka Dolly
Docka Dolly
Docka Dolly
Docka Dolly

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKA, Plastkompaniet, Bromma, 1900-talets första hälft, docka "Dolly Mammadocka", i originalkartong, med kläder, kartongens mått ca 37x18x10 cm

Visst slitage

455403

2017-04-15