Cecilia Sikströ

Cecilia Sikströ
Cecilia Sikströ

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): ´´Marlene Dietrich´´, signerad Cecilia Sikström, 121/190, färglitografi, ca 60x47 cm

455422

2017-04-15