Sidenmålningar Kina 2 st 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

SIDENMÅLNINGAR, 1 par, Kina, 1800-talets första hälft, figurscener, kalligrafi, 42x32,5 cm, ramade, 2 st

Fläckar, vissa skador, lagningar

455440

2017-04-15