Trädgårdsstolar
2017-04-17
455447
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, 1900-tal, bemålad metall, sitthöjd ca 44 cm
slitage, skador, rost