Vitrinskåp Louis XVI stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, fanerad i mahogny, inredd med hyllplan, gallersarg, förgyllda mässingsdetaljer, överdel med stenskiva, invändig belysning, höjd 137, 67x39 cm, nyckel finns
Stenskiva med lagningar
455460
2017-04-15