Vitrinskåp Louis XVI stil

Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, fanerad i mahogny, inredd med hyllplan, gallersarg, förgyllda mässingsdetaljer, överdel med stenskiva, invändig belysning, höjd 137, 67x39 cm, nyckel finns

Stenskiva med lagningar

455460

2017-04-15