Oidentifierad konstnär porträttmålningar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) parporträtt, osignerade, olja på duk, 64x51 cm vardera

Smärre färgbortfall

455462

2017-04-15