Dockhuvuden

Dockhuvuden
Dockhuvuden
Dockhuvuden
Dockhuvuden
Dockhuvuden
Dockhuvuden

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKHUVUDEN, 11 st., porslin, plast, keramik, bl.a. Minerva & Schoberl Becker, höjd ca 6-10 cm

Bruksslitage, vissa skador

455463

2017-04-15