Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SPETÄLSKEMASK, Afrika, 1900-tal, träskuren, höjd ca 48, bredd 29 cm.
Proveniens, Inköpt i dåvarande Belgiska Kongo på 1940-talet.
Ena örat lagat, spår efter insektsangrepp.
455469
2017-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här