Brita af Klercker

Brita af Klercker
Brita af Klercker
Brita af Klercker
Brita af Klercker

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITA af KLERCKER HATZ (1906-2001), Hamnpir, signerad B af Klercker, olja på duk, ca 44x57 cm

455471

2017-04-15