Derriére Le Miroir bl a Kemany Rebeyrolle Adami
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DERRIÈRE LE MIROIR, 9 st, nr 189 (Le Yaouanc, 6 st färglitografier), nr 195, (Maeght éditeur, färgliton efter: Miro, Calder, Tàpies mfl.), nr 196 (Ubac, 6 litografier+3 svartvita), nr 202 (Rebyrolle, 2 färglitografier+4 svartvita), nr 206 (Adami, 5 färglitografier), nr 209 (Pol Bury, 7 färglitografier), nr 215 (Bazaine, 7 färglitografier), nr 232, (Garache, 11 färglitografier)
En rygg nött, slitage
455488
2017-04-15