Ramar 1800 resp 1900-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAMAR, 3 st, varav 2 st 1800, 1 st 1900, skuren dekor och pastellage, de äldre ramarna med förgyllning, yttermått/innermått ca 70x81/ 62x51, 70x68/ 52,5x49,5, 69x61/ 56x47 cm
En ram med glas
455546
2017-04-13