Ramar 1800 resp 1900-tal

Ramar 1800 resp 1900-tal
Ramar 1800 resp 1900-tal
Ramar 1800 resp 1900-tal
Ramar 1800 resp 1900-tal
Ramar 1800 resp 1900-tal
Ramar 1800 resp 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAMAR, 3 st, varav 2 st 1800, 1 st 1900, skuren dekor och pastellage, de äldre ramarna med förgyllning, yttermått/innermått ca 70x81/ 62x51, 70x68/ 52,5x49,5, 69x61/ 56x47 cm

En ram med glas

455546

2017-04-13