Antoni Clavé färglitografi

Antoni Clavé färglitografi
Antoni Clavé färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANTONI CLAVÉ (Spanien, 1913-2005), Les Trois Maries, 1952, signerad Clavé, epreuve d´artiste, färglitografi, 43x58,5 cm, ram förgylld med bladguld
LITTERATUR: Passeron 34

455547

2017-04-16