Matskedar dessertskedar

Matskedar dessertskedar
Matskedar dessertskedar
Matskedar dessertskedar
Matskedar dessertskedar
Matskedar dessertskedar
Matskedar dessertskedar
Matskedar dessertskedar
Matskedar dessertskedar
Matskedar dessertskedar
Matskedar dessertskedar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSKEDAR 3 st, DESSERTSKEDAR, 12 st, KAFFESKED, silver, bl.a gammal fransk, 18/1900-tal, vikt ca 610 g
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

Ägarstämplar, gravyr

455553

2017-04-20