Skulptur Kina trä

Skulptur Kina trä
Skulptur Kina trä
Skulptur Kina trä
Skulptur Kina trä
Skulptur Kina trä
Skulptur Kina trä
Skulptur Kina trä
Skulptur Kina trä
Skulptur Kina trä
Skulptur Kina trä

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, trä, Asien, 1900-tal, i form av sittande buddha, spår av bronsering, höjd ca 25 cm

Sprickor, slitage

455557

2017-04-15