Trädgårdsstolar Grythyttan modell bryggeristolar
2017-04-18
455564
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, Grythyttan, sk. bryggeristolar, röd och silvermålade, sitthöjd ca 49 cm
Bruksslitage och skador, stommar med rostangrepp