Trädgårdsstolar snarlika

Trädgårdsstolar snarlika
Trädgårdsstolar snarlika
Trädgårdsstolar snarlika
Trädgårdsstolar snarlika
Trädgårdsstolar snarlika
Trädgårdsstolar snarlika
Trädgårdsstolar snarlika
Trädgårdsstolar snarlika
Trädgårdsstolar snarlika
Trädgårdsstolar snarlika
Trädgårdsstolar snarlika
Trädgårdsstolar snarlika

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 6 st., snarlika, grön och svart målade, sitthöjd ca 49 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage och skador

455565

Päivämäärä:

2017-04-18