Trädgårdsstolar snarlika
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 6 st., snarlika, grön och svart målade, sitthöjd ca 49 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage och skador
455565
Päivämäärä:
2017-04-18