Buddha

Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BUDDHA figur, 1900-tal, kopia tillv. i Nepal, förgylld brons, höjd ca 44 cm

Bruks- och ålderrelaterat slitage,. Blomsterdekoren på vänster sida ej tillhörande

455587

2017-04-16