Design Lasse Östman skålar
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LASSE ÖSTMAN (född 1944), 4 st skålar, glaserat stengods, signerade Östman 6BC resp G627 resp 13/214 CR729 resp 13/95 CR729 CR726, höjd ca 7,5-8-15, diameter 20,5-23,5-24-26,5 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
455589
2017-04-20