Design Trude Petri
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TRUDE PETRI (Danmark), ask med lock, skålfat, mjölkkanna, skål, duvblått glaserat stengods, krakelerad dekor, asken runt livet med reliefdekor, höjd 6-8, diameter 15-31 cm
PROVENIENS: Inga-Britt Lindh
455596
2017-04-20