Design Trude Petri

Design Trude Petri
Design Trude Petri
Design Trude Petri
Design Trude Petri
Design Trude Petri
Design Trude Petri
Design Trude Petri
Design Trude Petri
Design Trude Petri
Design Trude Petri
Design Trude Petri
Design Trude Petri

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRUDE PETRI (Danmark), ask med lock, skålfat, mjölkkanna, skål, duvblått glaserat stengods, krakelerad dekor, asken runt livet med reliefdekor, höjd 6-8, diameter 15-31 cm
PROVENIENS: Inga-Britt Lindh

455596

2017-04-20