Design Berndt Friberg för Gustavsberg

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981), 3 miniatyrskålar, Gustavsberg, glaserat stengods, signerade Friberg studio, höjd ca 3-3,5 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

455604

2017-04-20