Carl Harry Stålhane lampfot

Carl Harry Stålhane lampfot
Carl Harry Stålhane lampfot
Carl Harry Stålhane lampfot
Carl Harry Stålhane lampfot
Carl Harry Stålhane lampfot
Carl Harry Stålhane lampfot
Carl Harry Stålhane lampfot
Carl Harry Stålhane lampfot

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL HARRY STÅLHANE, lampfot, Rörstrand, stengods, figurmotiv, signerad och daterad 43, höjd ca 42 cm

Lamphållare saknas

455614

2017-04-16