Matservis empire

Matservis empire
Matservis empire
Matservis empire
Matservis empire
Matservis empire
Matservis empire
Matservis empire
Matservis empire

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVIS, porslin, empire, 20 mattallrikar, 5 djupa tallrikar, 12 kaffekoppar med fat, 2 karotter med lock, såsskål med lock, 2 kannor, 3 uppläggningsfat, gräddkanna, sockerskål med lock, medföljande cabare i fyra delar med lock, 6 äggkoppar
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

Skador, lagningar, nagg, slitage

455617

2017-04-20