Gräddkanna silver

Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÄDDKANNA, silver, 1800-tal, Sverige, nyrokoko, otydliga stämplar, invändigt förgylld, höjd 12,5 cm, vikt ca 154 g

Fot med smärre buckla

455618

2017-04-16