Design Tomas Anagrius

Design Tomas Anagrius
Design Tomas Anagrius
Design Tomas Anagrius
Design Tomas Anagrius
Design Tomas Anagrius
Design Tomas Anagrius
Design Tomas Anagrius
Design Tomas Anagrius
Design Tomas Anagrius
Design Tomas Anagrius

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOMAS ANAGRIUS (född 1939), 3 st skålar, stengods, glasyr i svart med gröna, signerade Anagrius, höjd 4,5-5, diameter, 5-17-30 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

455619

2017-04-20