Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, sent 1900-tal, mahognyfanér samt med röd marmorskiva, nyckel finns, höjd ca 72, samt 102 x 42 cm

Smärre slitage.

455626

2017-04-16