Slaglåsrevolver

Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, 1800-tal, 4 pipor i knippe, kaliber ca 15,5 mm, kolv i mässing, längd 28 cm

kompletterad, korrosion, lagningar

455635

2017-09-24