Servisdelar Tirschenreuth

Servisdelar Tirschenreuth
Servisdelar Tirschenreuth
Servisdelar Tirschenreuth
Servisdelar Tirschenreuth
Servisdelar Tirschenreuth
Servisdelar Tirschenreuth

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIRSCHENREUTH, matservis, 24 dlr, 1900-talets mitt, bestående av: 12 mattallrikar, 11 förrätts/efterrättstallrikar, terrin med lock
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

455636

2017-04-20