Brittisk slaglåsrevolver
Vollendet
2017-09-24
455640
| Höchstes Gebot | 5 800 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, 1840-tal, pipa och trumma med kontrollstämplar, graverad stomme i vitmetall, femskottstrumma, kaliber ca 11 mm, längd 29 cm