Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, 1840-tal, pipa och trumma med kontrollstämplar, graverad stomme i vitmetall, femskottstrumma, kaliber ca 11 mm, längd 29 cm
455640
2017-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här