Bestickdelar silver

Bestickdelar silver
Bestickdelar silver
Bestickdelar silver
Bestickdelar silver
Bestickdelar silver
Bestickdelar silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK, 22 dlr, silver, 1800/1900-tal, bestående av: teskedar och matskedar, såsslev, två mindre fat, påpetare, vikt ca 600 g

Bruks och åldersrelaterat slitage.

455641

2017-04-16