Silverföremål 1900-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKA, TUMLARE, ASKFAT 2 st., SKÅL, SOCKERTÄNGER 2 st., DRUVSAX och VASER 2 st., silver, 1900-tal, delvis Sverige, vasernas höjd ca 19 resp 20 cm, total vikt exkl druvsax och vaser 384 g
Duvsax med stålblad, vaser med fylld fot. Smärre repor
455643
2017-04-16