C. Göran Karlsson

C. Göran Karlsson
C. Göran Karlsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

C GÖRAN KARLSSON (född 1944), Komposition, signerad och daterad C Göran Karlsson -84, 129/200, färgserigrafi, bladmått ca 81x60 cm

455660

2017-04-16