Design Rolf Palm Mölle samt Triller Tobo

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

ROLF PALM (född 1930), 4 st vaser, Mölle 1970-tal, stengods, TRILLER, Tobo, vas, samt medföljande grön vas med blank glasyr, höjd ca 8-12,5 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

455679

2017-04-20