Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
INGEBORG LUNDIN (1921-1992), skål, Orrefors,1968, Ariel, dekor i vågmönster, signerad ORREFORS Expo 365-68 Ingeborg Lundin, höjd 11, diameter 26 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
455682
2017-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här