Design Ingeborg Lundin

Design Ingeborg Lundin
Design Ingeborg Lundin
Design Ingeborg Lundin
Design Ingeborg Lundin
Design Ingeborg Lundin
Design Ingeborg Lundin
Design Ingeborg Lundin
Design Ingeborg Lundin
Design Ingeborg Lundin
Design Ingeborg Lundin

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

INGEBORG LUNDIN (1921-1992), skål, Orrefors,1968, Ariel, dekor i vågmönster, signerad ORREFORS Expo 365-68 Ingeborg Lundin, höjd 11, diameter 26 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

Zustandsbeschreibung

455682

2017-04-20