Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
INGEBORG LUNDIN (1921-1992), skål, Orrefors,1968, Ariel, dekor i vågmönster, signerad ORREFORS Expo 365-68 Ingeborg Lundin, höjd 11, diameter 26 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
Zustandsbeschreibung
455682
2017-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner