Klubbat för:
3 200 SEK
1 000 SEK
PALMBLADSBOK, Sydostasien, 1800/1900-tal, papper gjorda av palmblad, med träpärmar för att knyta runt boken, längd ca 39 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.
455704
2017-04-16