Poul Kjaerholm fåtölj PK-22
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
POUL KJAERHOLM, "PK-22", fåtölj, mattförkromat stål, , Danmark, klädd i svart skinn, monogrammärkt Poul Kjaerholm Denmark Fritz Hansen, etikettmärkt Fritz Hansen 1994
Bruksslitage, smärre repor i skinnet
455709
2017-04-16