Ivan Ivarson

Ivan Ivarson
Ivan Ivarson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVAN IVARSON (1900-1939): Fasad i Cagnes, akvarell, signerad samt daterad -27, 27x18 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

455721

2017-05-22