Skrivbord valnöt

Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, nyrenässans, valnöt, läderklädd skiva, mässingsbeslag, 5 lådor, höjd 79, 123x72 cm

Nyckel saknas, ytslitage, skador

455728

2017-04-16