Dubbelsäng Grange

Dubbelsäng Grange
Dubbelsäng Grange
Dubbelsäng Grange
Dubbelsäng Grange
Dubbelsäng Grange
Dubbelsäng Grange
Dubbelsäng Grange
Dubbelsäng Grange

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GRANGE, säng, Frankrike, 1900-talets slut, fanérad i mahogny, totalhöjd 86-100, bäddmått ca 200x160, yttermått 168x225 cm

Slitage, ytskador, T20 skruvmejsel eller smalare

455736

2017-04-16