Stilleben

Stilleben
Stilleben
Stilleben
Stilleben

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAV ADOLF JOHANSSON (f 1912): Stilleben, olja på duk, signerad, ca 51x68 cm

455741

2017-04-21