Klubbat för:
17 000 SEK
4 000 SEK
HANNA PAULI (1864-1940): Landskap med hus, signerad, olja på duk, a tergo med etikett från AB Svensk Franska Galleriets utställning, nr 36, 25x35 cm
455746
2017-04-16