Hanna Pauli oljemålning

Hanna Pauli oljemålning
Hanna Pauli oljemålning
Hanna Pauli oljemålning
Hanna Pauli oljemålning
Hanna Pauli oljemålning
Hanna Pauli oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

4 000 SEK

HANNA PAULI (1864-1940): Landskap med hus, signerad, olja på duk, a tergo med etikett från AB Svensk Franska Galleriets utställning, nr 36, 25x35 cm

455746

2017-04-16