Manfred Flyckt oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MANFRED FLYCKT (1893-1956): Rött hus, signerad M. Flyckt, olja på pannå, 53x64 cm
Kuntoraportti
455751
Päivämäärä:
2017-04-21