Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL ANDERSSON (1897-1958),"Landskap", signerad Axel, olja på pannå, 29x35 cm
455753
2017-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här