Manfred Flyckt oljemålning

Manfred Flyckt oljemålning
Manfred Flyckt oljemålning
Manfred Flyckt oljemålning
Manfred Flyckt oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MANFRED FLYCKT (1893-1956): Skogsväg, signerad M. Flyckt, olja på duk, 60x75 cm

455755

2017-04-21