Manfred Flyckt oljemålning

Manfred Flyckt oljemålning
Manfred Flyckt oljemålning
Manfred Flyckt oljemålning
Manfred Flyckt oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

MANFRED FLYCKT (1893-1956): Självporträtt, signerad M. Flyckt, olja på pannå, 53x45 cm

455758

2017-04-22