Staffan Hallström färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976), Gunghästen, signerad Staffan Hallström, numrerad 26/60, färglitografi, dagermått ca 58 x 76,5 cm

455768

2017-04-15