Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976), Gunghästen, signerad Staffan Hallström, numrerad 26/60, färglitografi, dagermått ca 58 x 76,5 cm
455768
2017-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här